Ogłoszenia – XXXIV Niedziela zwykła – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – 24 listopada 2013 r.

Ogłoszenia – XXXIV Niedziela zwykła – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – 24 listopada 2013 r.

1. Dzisiejszą Uroczystością kończymy Rok Wiary. Ufam, że błogosławione owoce tego świętego czasu będą widoczne w naszym codziennym życiu.
  2. Dziś o godz. 16.30 spotkanie Kół Żywego Różańca, a o godz. 17.30 różaniec.
  3. Składam serdeczne podziękowanie za prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele.
  4. Spotkanie Rady duszpasterskiej, we wtorek o godz. 19.00.
  5. Spotkanie gimnazjalistów grupy II, przygotowujących się do bierzmowania, w środę o godz. 16.15, a grupy III o godz. 17.15.
  6. Jest planowana pielgrzymka na uroczystość kanonizacji bł. Jana Pawła II. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  7. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy adwent.
  8. Składam serdeczne Bóg zapłać pielgrzymom Ziemi św. za dar dla parafii w postaci krzyża i figury Dzieciątka Jezus.
  9. Po każdej Mszy św. są rozprowadzane kalendarze diecezjalne.