Ogłoszenia – II Niedziela po Bożym Narodzeniu – 5 stycznia 2014

1. Dziś niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu. Po każdej Mszy św. modlitwa o powołania wraz z modlitwą przygotowującą nas na uroczystość koronacji Wizerunku Matki Bożej Suserskiej.
  2. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego, Msze św. w kościele wg porządku niedzielnego. Podczas każdej Mszy św. błogosławieństwo kadzidła i kredy. Podczas Mszy św. o godz. 10.30 nastąpi rozesłanie kolędników. Młodzież oazowa będzie kolędować w naszym mieście, zechciejmy otworzyć dla nich serca i drzwi naszych domów. Spotkanie opłatkowe Kół Żywego Różańca o godz. 16.00.
  3. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców, w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w kościele. Proszę by dzieci przyniosły ze sobą świece.
  4. W przyszłą niedzielę Święto Chrztu Pańskiego.
  5. Spotkanie opłatkowe Grupy cytrynowej pieszej pielgrzymki na Jasną Górę, w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.
  6. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  7. Dziękuję za dar wspólnej modlitwy i spotkania z rodzinami naszej parafii przy okazji wizyty duszpasterskiej.