Ogłoszenia – IV Niedziela zwykła – ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO – 02 luty 2014 r.

1. Dziś Święto Ofiarowania Pańskiego, dzień modlitw za powołanych służby w Kościele. Po każdej Mszy św., zbiórka ofiar do puszek na zakony klauzurowe.
  2. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca;
    • czwartek – Msza św. z modlitwą o powołania o godz. 18.00;
    • piątek – spowiedź św. od godz. 7.00 i 15.30. Zachęcam do spowiedzi i komunii wynagradzającej. Msze św. o N.S. Pana Jezusa o godz. 7.30 i 17.30. Wizyty u chorych od godz. 9.00, proszę o zgłaszanie chorych.
  3. We wtorek, 11 lutego dokona się zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Zużyty sprzęt będzie można przynosić w godz. od 14.30 do 17.00. Zbiórka ta wpisuje się w program pomocy Kościołowi w Afryce.
  4. W dniu 14 lutego, Klub seniora „Spokojna jesień” organizuje wyjazd walentynkowy do Chełmna, miasta św. Walentego. Zapisy w Bibliotece miejskiej.
  5. Dziękuję za dar wspólnej modlitwy i spotkania z rodzinami naszej parafii przy okazji wizyty duszpasterskiej.