Ogłoszenia – IV Niedziela Wielkiego Postu – 30 marca 2014 r.

1. Dziś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i procesją eucharystyczną o godz. 17.15;
  2. Spotkanie lektorów i Asysty, w środę o godz. 19.00.
  3. Rozpoczyna swoją działalność „Parafialny punkt pomocy rodzinie”. Zainteresowanych zapraszamy w czwartki w godz. 17.00 – 18.30 do sali spotkań przy kaplicy.
  4. Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta, w najbliższy piątek o godz. 19.00. Będzie to nasz akt pokutny przygotowujący parafię do rekolekcji wielkopostnych.
  5. Rekolekcje parafialne dla dorosłych rozpoczniemy w przyszłą niedzielę, 6 kwietnia, a dla dzieci i młodzieży w środę 9 kwietnia. Spowiedź rekolekcyjna w poniedziałek i wtorek oraz w czwartek i piątek.
  6. Dziękuję serdeczne za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele.
  7. Składam serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego:
    • od mieszkańców Pasieki – 250 zł.
    • od mieszkańców pl. Wolności i ul. Polowej – 227 zł. oraz na remont kapliczki 205 zł.
  8. W środę 9 rocznica śmierci Jana Pawła II.
  9. W przyszłą niedzielę będą zbierane do puszek ofiary na potrzeby Hospicjum w Kutnie.