Ogłoszenia – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 20 kwietnia 2014 r.

Ogłoszenia – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 20 kwietnia 2014 r.

  1. Przeżywamy Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Całym sercem dziękuję wszystkim którzy zechcieli wziąć udział w Świętym Triduum Paschalnym. Dziękuję za udział w liturgii: scholii, chórowi, ministrantom, lektorom, całej asyście, strażakom, harcerzom i klasie mundurowej L.O. im. Adama Mickiewicza. Dziękuję za posługę na chórze i w zakrystii. Składam serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie kościoła i kaplicy na święta. Dziękuję za wykonanie dekoracji i ułożenie kwiatów.
  2. Jutro Msze św. wg porządku niedzielnego.
  3. Nowenna do Miłosierdzia Bożego oraz duchowe przygotowanie do kanonizacji Jana Pawła II, dziś i jutro o godz. 17.15 a w pozostałe dni po wieczornej Mszy św. Podczas tej modlitwy przypominamy sobie przesłanie, jakie zostawił nam Jan Paweł II podczas pielgrzymek do Ojczyzny.
  4. W najbliższy piątek, ze względu na oktawę wielkanocną nie obowiązuje post.
  5. W przyszłą niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego i kanonizacja Jana Pawła II i Jana XXIII. Po każdej Mszy św. będzie można zabrać z kościoła i kaplicy „Kanonizacyjną Iskrę Miłosierdzia”. Zachęcam by przynieść ze sobą lampiony aby światło dotarło do naszych domów, by w niedzielny wieczór zanieść w rodzinach wdzięczną modlitwę do Boga za nowych świętych. Uroczysta Msza św. dziękczynna zostanie odprawiona 3 maja o godz. 12.00.
  6. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 6 918,60. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne oraz na kwiaty do „Grobu Pańskiego”.