Ogłoszenia – III Niedziela Wielkanocna – 4 maja 2014 r.

 1. Dziś:
  • Niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu. Po każdej Mszy św. modlitwa o powołania wraz z modlitwą przygotowującą nas na uroczystość koronacji Wizerunku Matki Bożej Suserskiej.
  • Spotkanie Kół Żywego Różańca o godz. 16.30.
  • Nabożeństwo majowe o godz. 17.30.
  • po Mszach św. młodzież rozprowadza pamiątki związane z kanonizacją Jana Pawła II. Dochód uzyskany ze sprzedaży będzie przeznaczony na pomoc młodzieży ze Wschodu w uczestnictwie w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie w 2016 r.
 2. Nabożeństwa majowe są odprawiane w naszym kościele codziennie po wieczornej Mszy św. a w niedziele i święta o godz. 17.30. W środy, nabożeństwo majowe będzie połączone z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcam do śpiewania Litanii przy krzyżach i kapliczkach.
 3. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy kolejny Tydzień Biblijny. Codziennie będzie można zabrać z kościoła „słowo na dzień”, natomiast podczas środowej wieczornej Mszy św. katechezę biblijną wygłosi Ks. Roman Batorski.
 4. Msza św. w intencji maturzystów, jutro o godz. 7.30
 5. Jutro w naszej parafii zatrzyma się na nocleg Janusz Radgowski, który jako osoba niepełnosprawna przemierza Polskę od Krakowa do Sopotu. Podczas swojej wyprawy zbiera fundusze na rehabilitację niepełnosprawnego chłopca. Weźmie udział w jutrzejszym nabożeństwie majowym, po którym będziemy mogli się z nim spotkać w sali przy kaplicy.
 6. W najbliższy piątek o godz. 19.30, Msza św. i poświęcenie nowych Krzyży i kapliczki w Dobrzelinie. Całym sercem dziękuję za odnowienie kapliczki i postawienie nowych Krzyży, jest to piękna pamiątka kanonizacji Jana Pawła II.
 7. W najbliższą sobotę w parafii M.B. Nieustającej Pomocy w Łowiczu odbędzie się dziesiąte Czuwanie Modlitewne w intencji powołań. Początek spotkania o godz. 18.00. Zachęcam młodzież naszej parafii by wzięła udział w tym czuwaniu.
 8. W niedzielę 11 i 18 maja o godz. 10.30, będziemy przezywać Uroczystość Pierwszej Komunii św. Proszę o umożliwienie udziału w tej Mszy św. rodzicom i gościom dzieci pierwszokomunijnych.
 9. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.