Ogłoszenia – IV Niedziela Wielkanocna – 11 maja 2014 r.

Ogłoszenia – IV Niedziela Wielkanocna – 11 maja 2014 r.

 1. Dziś, Uroczystość Pierwszej Komunii św. Grupy I, dziękuję rodzicom, katechetom, nauczycielom i wychowawcom za przygotowanie dzieci na ten dzień, wszystkim, którzy pod kierownictwem Ks. Andrzeja natrudzili się by ten dzień dobrze przygotować składam serdeczne Bóg zapłać. Dzieci i ich rodziców polecam modlitwie całej wspólnoty parafialnej. Darem dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców dla parafii jest pulpit używany w czasie Mszy św. Uroczystość Pierwszej Komunii św. Grupy II, w przyszłą niedzielę o godz. 10.30. Msze św. z udziałem dzieci w „białym tygodniu” o godz. 18.00.
 2. Litania do Matki Bożej w „białym tygodniu”, będzie śpiewana podczas Mszy św. o godz. 18.00.
 3. Dzisiejszą niedzielą, rozpoczynamy kwartalne Dni Modlitw o powołania do służby w Kościele.
 4. Msze św. przy krzyżach i kapliczkach w nadchodzącym tygodniu:
  • Buszkówek – poniedziałek godz. 19.30
  • Ul. Żeromskiego – wtorek godz. 19.30
  • Żabików – środa godz. 19.30
  • Dobrzelin (Cukrownia) – piątek godz. 19.00
 5. Spotkanie Akcji Katolickiej w najbliższy piątek po wieczornej Mszy św.
 6. W najbliższy piątek, 16 maja o godz. 10.00 w naszym kościele zostanie odprawiona Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Ks. Bpa Józefa Zawitkowskiego, podczas której zostanie poświęcony sztandar dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Żychlinie. Zapraszam na tę uroczystość całą wspólnotę parafialną.
 7. W przyszłą niedzielę na placu za kaplicą w godz. 14.00 – 21.00, zostanie zorganizowany Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną. W imieniu Organizatorów całym sercem zapraszam.
 8. 02 czerwca, z kościoła Sióstr Bernardynek w Łowiczu wyruszy 359 Łowicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy na pielgrzymkę prowadzone są w kancelarii parafialnej. Jednocześnie informujemy, że zostanie zorganizowana autokarowa pielgrzymka na Jasną Górę 07 czerwca, na powitanie pielgrzymów pieszych. Będzie to jednocześnie dzień ogólnopolskiej Pielgrzymki Kół Żywego Różańca. Zapisy na tę pielgrzymkę również w kancelarii parafialnej.
 9. Spotkanie młodych na Polach Lednickich, 07 czerwca. Zapisy na wyjazd u katechetów.
 10. Pielgrzymka do Wilna zostanie zorganizowana w dniach od 4 do 6 września. Zapisy w kancelarii parafialnej.
 11. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.