Ogłoszenia – V Niedziela Wielkanocna – 18 maja 2014 r.

Ogłoszenia – V Niedziela Wielkanocna – 18 maja 2014 r.

  1. Dziś, Uroczystość Pierwszej Komunii św. Grupy II, dziękuję rodzicom, katechetom, nauczycielom i wychowawcom za przygotowanie dzieci na ten dzień, wszystkim, którzy pod kierownictwem Ks. Andrzeja natrudzili się by ten dzień dobrze przygotować składam serdeczne Bóg zapłać. Dzieci i ich rodziców polecam modlitwie całej wspólnoty parafialnej. Darem dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców dla parafii jest pulpit używany w czasie Mszy św. Msze św. z udziałem dzieci w „białym tygodniu” o godz. 18.00.
  2. Litania do Matki Bożej w „białym tygodniu”, będzie śpiewana podczas Mszy św. o godz. 18.00.
  3. Dziś, na placu za kaplicą w godz. 14.00 – 21.00, zostanie zorganizowany Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną. W imieniu Organizatorów całym sercem zapraszam. Bliższe informacje znajdują się w gablocie przed kościołem.
  4. Msza św. przy kapliczce w Sokołówku, w piątek o godz. 19.30.
  5. Wyjazd młodzieży kl. II Gimnazjum, do Sanktuarium Św. Krzyża w Górach Świętokrzyskich, w najbliższą sobotę o godz. 5.30.
  6. Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego związanego z Tygodniem Biblijnym, w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00.
  7. 2 czerwca, z kościoła Sióstr Bernardynek w Łowiczu wyruszy 359 Łowicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy na pielgrzymkę prowadzone są w kancelarii parafialnej. Jednocześnie informujemy, że zostanie zorganizowana autokarowa pielgrzymka na Jasną Górę 07 czerwca, na powitanie pielgrzymów pieszych. Będzie to jednocześnie dzień ogólnopolskiej Pielgrzymki Kół Żywego Różańca.
  8. Spotkanie młodych na Polach Lednickich, w sobotę 07 czerwca.
  9. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 5 158,25. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.