Ogłoszenia – XXIX Niedziela zwykła – 21 października 2012

1. Dziś:
    • Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych, po Mszy świętej o godzinie 11:00 w kaplicy
    • Różaniec o godzinie 17:15
  2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Naszą modlitwą obejmijmy dzieła misyjne.
    Po każdej Mszy świętej będą zbierane do puszek ofiary na potrzeby misji.
  3. Jutro, 22 października, Wspomnienie bł. Jana Pawła II, po wieczornej Mszy świętej o godzinie 18:00 złożymy kwaity i zapalimy znicze przy popiersiu Jana Pawła II.
    Całym sercem zapraszam do udziału w modlitwie.
  4. Spotkanie młodzieży grupy II-ej przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w środę 24 października o godzinie 16:00.
  5. Przyjmujemy intencje na całoroczną modlitwę za zmarłych, tzw. wypominki.
  6. 29 października, wyjazd do Łodzi na Mszę świętą z modlitwą o uzdrowienie. Zapisy po każdej Mszy świętej.
  7. Składam serdeczne Bóg Zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę w wysokości 5 504,79 zł. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  8. Po każdej Mszy świętej są rozporowadzane znicze Caritas w cenie 2,50 oraz kalendarze na 2013r. w cenie 3,50zł