Ogłoszenia – Uroczystość Trójcy Świętej – 15 czerwca 2014 r.

Ogłoszenia – Uroczystość Trójcy Świętej – 15 czerwca 2014 r.

  1. Składam serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie młodzieży do sakramentu bierzmowania. Darem młodzieży i ich rodziców dla parafii jest kielich mszalny.
  2. Spotkanie ministrantów i lektorów, we wtorek o godz. 16.00.
  3. Spotkanie bielanek, w środę o godz. 16.30.
  4. W czwartek, Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Po Mszy św. o godz. 10.30 wyruszy z kościoła procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Trasa procesji podobna do lat ubiegłych. Proszę o przygotowanie ołtarzy:
    • Ołtarz I – Rada Duszpasterska
    • Ołtarz II – Szkoły
    • Ołtarz III – Urząd Miasta i Gminy
    • Ołtarz IV – Straż Pożarna
  5. Spotkanie uczestników pielgrzymki do Wilna odbędzie się 25 czerwca o godz. 19.00. Proszę o przyniesienie na to spotkanie zaliczki w wys. 150 zł.
  6. W niedzielę 29 czerwca, zostanie zorganizowana „Biesiada u Apostołów Piotra i Pawła”. Biesiada będzie połączona z zabawą fantową; wszystkich, którzy chcieliby przekazać jakieś rzeczy na fanty lub pomóc w organizowaniu biesiady, prosimy o kontakt w kancelarii parafialnej.
  7. Stowarzyszenie „Dzieci Wojny”, przekazuje informację z Ogólnopolskiego Kongresu. Treść sprawozdania znajduje się w gablocie przed kościołem.
  8. Dziękuję za ofiarę złożoną przez uczestników autokarowej pielgrzymki na Jasną Górę w wys. 430 zł.
  9. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 4 985,50 i 5 euro. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  10. Towarzystwo Miłośników Historii Żychlina zaprasza na „Dworskie wianki”. Impreza odbędzie się w parku przy ul. Jagiełły, w przyszłą niedzielę w godz. 14.00 – 20.00.