Ogłoszenia – XXXIV Niedziela zwykła – 04 listopada 2012 – Uroczystść Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dziś:
    • Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata i ostatnia niedziela roku liturgicznego. Za tydzień rozpoczniemy adwent. Po Mszy św. o godz. 10.30, wystawienie Najświętszego Sakramentu;
    • poświęcenie opłatka na stół wigilijny, podczas Mszy św. o godz. 9.00;
    • różaniec o godz. 17.30;
  2. Wyjazd do Łodzi na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie, jutro o godz. 16.00. Zapisy po Mszy św.
  3. Spotkanie Rady Duszpasterskiej, we wtorek o godz. 19.00.
  4. Spotkanie grupy trzeciej przygotowującej się do bierzmowania, w środę o godz. 16.00.
  5. Od środy, Radni naszej parafii będą roznosili opłatek na stół wigilijny, który zostanie poświęcony dziś podczas Mszy św. o godz. 9.00. Ofiary złożone przy tej okazji zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji.
  6. Spotkanie młodzieży ze szkoły w Bedlnie przygotowującej się do bierzmowania, w piątek o godz. 16.00.
  7. Spotkanie osób, które nie przystąpiły do bierzmowania we właściwym terminie, a chciałyby ten sakrament przyjąć, odbędzie się w przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św.
  8. Od pierwszej niedzieli adwentu rozpoczniemy codzienną adorację Najświętszego Sakramentu w kaplicy. Adoracja będzie od porannej Mszy św. do godz. 11.00, oraz od godz.16.00 do wieczornej Mszy św.