Ogłoszenia – XII Niedziela zwykła – 22 czerwca 2014 r.

1.  Trwamy na modlitwie dziękczynnej za dar Eucharystii przeżywając Oktawę Bożego Ciała. Codziennie po Mszy św. o godz. 18.00 i nabożeństwie do Serca Pana Jezusa odbywa się procesja eucharystyczna wokół kościoła.
  2. Spotkanie Kół Żywego Różańca, dziś o godz. 16.30.
  3. Całym sercem dziękuję za prace związane z przygotowaniem Uroczystości Bożego Ciała jak również za prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  4. Spotkanie uczestników pielgrzymki do Wilna odbędzie się w środę, 25 czerwca o godz. 19.00. Proszę o przyniesienie na to spotkanie zaliczki w wys. 150 zł.
  5. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Msza św. z poświęceniem wianków o godz. 18.00.
  6. W piątek, Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. na zakończenie roku szkolnego o godz. 8.00. W tym dniu nie obowiązuje post.
  7. Msza św. na cmentarzu, za zmarłych parafian, w sobotę o godz. 19.00, w wigilię uroczystości odpustowej w naszej parafii.
  8. W niedzielę 29 czerwca, Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła, Patronów naszej parafii. Uroczysta Msza św. odpustowa, połączona z procesją eucharystyczną zostanie odprawiona o godz. 12.00. Również w tym dniu zostanie zorganizowana „Biesiada u Apostołów Piotra i Pawła”. Biesiada będzie połączona z zabawą fantową; wszystkich, którzy chcieliby przekazać jakieś rzeczy na fanty lub pomóc w organizowaniu biesiady, prosimy o kontakt w kancelarii parafialnej.

Program biesiady będzie następujący:

• 8.00 – 19.00 – zabawa fantowa
    • 16.00 – 19.15 – występy kapel ludowych i zespołów muzycznych
    • 19.30 – Msza św. w int. ofiarodawców i sponsorów
    • 20.30 – 22.00 – wspólna zabawa

Zachęcam do przyniesienia ciast i potraw by podzielić się nimi z innymi

9. Dziękuję za ofiarę złożoną przez uczestników autokarowej pielgrzymki do Lichenia w wys. 200 zł.
  10. Od przyszłej niedzieli, przez czas wakacji, Msze św. niedzielne będą odprawiane tylko w kościele.
  11. Towarzystwo Miłośników Historii Żychlina zaprasza na „Dworskie wianki”. Impreza odbędzie się dziś, w parku przy ul. Jagiełły, w godz. 14.00 – 20.00.