Ogłoszenia – XVII Niedziela zwykła – 3 sierpnia 2014 r.

Ogłoszenia – XVII Niedziela zwykła – 3 sierpnia 2014 r.

 1. Dziś:
  • Niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu. Po każdej Mszy św. modlitwa o powołania wraz z modlitwą przygotowującą nas na uroczystość koronacji Wizerunku Matki Bożej Suserskiej.
  • Nabożeństwo eucharystyczne o godz. 17.30.
 2. We wtorek, po Mszy św. o godz. 7.00, wyruszy z naszego kościoła piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Całym sercem zachęcam do udziału w pielgrzymce. Wszystkich pielgrzymów zawierzamy na modlitwie Panu Bogu i Matce Najświętszej, codziennie po Mszy św. o godz. 7.30 będziemy odmawiać dziesiątek różańca w intencji pielgrzymów.
 3. W środę Święto Przemienienia Pańskiego.
 4. W niedzielę 31 sierpnia, zostanie zorganizowane w naszej parafii święto dziękczynienia Panu Bogu za zebrane plony, tzw. Dożynki. Zachęcam mieszkańców poszczególnych wiosek i ulic do przygotowania koszy i wieńców dożynkowych. Uroczysta Msza św. o godz. 12.00.
 5. Pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę zostanie zorganizowana 26 sierpnia. Zapisy w kancelarii parafialnej.
 6. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne. Pragnę poinformować że zostały rozpoczęte prace przy utwardzaniu alejek na nowej części cmentarza.
 7. Trwa czas letniego wypoczynku. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi.