Ogłoszenia – XXVII Niedziela zwykła – 5 października 2014 r.

Ogłoszenia – XXVII  Niedziela zwykła – 5 października 2014 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy św. modlitwa o powołania; o godz. 17.15 różaniec.
  2. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców odbędzie się     dziś o godz. 15.30, podczas tego spotkania dzieci otrzymają różańce.
  3. Spotkanie Asysty, dziś o godz. 16.30.
  4. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są odprawiane codziennie o godz. 17.15.
  5. Spotkanie pierwszej grupy przygotowującej się do bierzmowania, w środę 8 października o godz. 18.00.
  6. Spotkanie Kręgu biblijnego, w czwartek po wieczornej Mszy św.
  7. W przyszłą niedzielę będziemy uroczyście obchodzić XIV Dzień Papieski” , pod hasłem „Świętymi bądźcie”. Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na fundusz stypendialny przeznaczony dla zdolnej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin. Budujemy w ten sposób żywy pomnik Jana Pawła II.
  8. Konferencje przedmałżeńskie rozpoczną się w niedzielę, 19 października o godz. 8.00. Na spotkania zapraszamy wszystkich, którzy planują zawrzeć związek małżeński.
  9. Składam serdeczne Bóg zapłać pielgrzymom z zakładu EMIT na Jasną Górę za ofiarę w wys. 250 zł.
  10. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  11. Żychliński Dom Kultury zaprasza na Koncert papieski, który odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 18.00. Wejściówki można odbierać w sekretariacie Domu Kultury. Bliższe informacje na plakacie w gablocie przed kościołem.