Ogłoszenia – XXVII Niedziela zwykła – 12 października 2014 r – Dzień Papieski

Ogłoszenia – XXVII Niedziela zwykła – 12 października 2014 r – Dzień Papieski

  1. Dziś uroczyście obchodzimy XIV Dzień Papieski” , pod hasłem „Świętymi bądźcie”. Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na fundusz stypendialny przeznaczony dla zdolnej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin. Budujemy w ten sposób żywy pomnik Jana Pawła II. Po Mszach św. o godz. 9.00; 10.30 i 12.00, krótki montaż muzyczny, „w hołdzie Janowi Pawłowi II”
  2. W przyszłym roku będziemy obchodzić 10-tą rocznicę śmierci Jana Pawła II, w związku z tym wydarzeniem planowana jest w kwietniu pielgrzymka autokarowa do Włoch i rowerowa do Rzymu. Zainteresowanych proszę o kontakt w kancelarii parafialnej.
  3. Jutro podczas modlitwy różańcowej, wspominając objawienia Matki Bożej w Fatimie, będziemy prosić Boga o dar pokoju dla świata.
  4. We wtorek, modlitwą różańcową ogarniemy wszystkich pracowników Oświaty, a w sobotę pracowników Służby Zdrowia.
  5. Spotkanie grupy 2, klas III gimnazjum przygotowujących się do bierzmowania, w środę 15 października o godz. 18.00.
  6. W czwartek, 36 rocznica wyboru Jana Pawła II, uroczysta Msza św. dziękczynna za pontyfikat św. Papieża o godz. 18.00.
  7. Konferencje przedmałżeńskie rozpoczną się w przyszłą niedzielę, 19 października o godz. 8.00. Na spotkania zapraszamy wszystkich, którzy planują zawrzeć związek małżeński.
  8. Po każdej Mszy św. są rozprowadzane kalendarze diecezjalne, znicze caritas oraz Przewodnik po Sanktuariach diecezji łowickiej.
  9. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.