Ogłoszenia – IV Niedziela Adwentu – 21 grudnia 2014 r.

Ogłoszenia – IV Niedziela Adwentu – 21 grudznia 2014 r.

 1. Spotkanie opłatkowe dla osób starszych oraz samotnych, odbędzie się dziś o godz. 15.00 w sali pod kaplicą. Całym sercem na to spotkanie zapraszam. Dziękuję jednocześnie wszystkim, którzy zechcieli pomóc w przygotowaniu dzisiejszego spotkania. O godz. 17.40 Nieszpory.
 2. Dziękuję Radnym naszej parafii za rozniesienie opłatka na stół wigilijny. Dziękuję za życzliwość z jaką spotykali się w rodzinach i za ofiary składane przy tej okazji. Opłatek można również nabyć w zakrystii.
 3. Spotkanie opłatkowe dla Kół Żywego Różańca, Asysty i Rycerstwa Niepokalanej odbędzie się w niedzielę, 04 stycznia o godz. 16.00.
 4. Spotkanie przygotowujące dla rodziców i rodziców chrzestnych przed chrztem dzieci w święta, odbędzie się dziś po wieczornej Mszy św.
 5. Dziękuję za wzięcie udziału w akcji świątecznej „Paczka dla dziecka”. Zostało pobranych 170 bombek.
 6. W środę Wigilia Bożego Narodzenia, Msze św. tylko rano. O godz. 6.00, zostaną odprawione ostatnie roraty, po których zabierzemy światło pokoju do naszych domów. Msza św. w nocy zwana pasterką, o godz. 24.00.
 7. W czwartek Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. wg porządku niedzielnego. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00.
 8. W piątek Święto św. Szczepana. Msze św. wg porządku niedzielnego.
 9. Wizytę duszpasterską w rodzinach naszej parafii rozpoczniemy 27 grudnia.
 10. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 4 640,32. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne;
 11. Po każdej Mszy św. młodzież rozprowadza świece oraz sianko na stół wigilijny. Pozyskane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na dofinansowanie wyjazdu młodzieży w czasie ferii zimowych.