Ogłoszenia – II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 4 stycznia 2015 r.

1. Dziś niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu. Po każdej Mszy św. modlitwa o powołania.
  2. Spotkanie opłatkowe dla Kół Żywego Różańca, Asysty i Rycerstwa Niepokalanej odbędzie się dziś o godz. 15.30.
  3. Koncert noworoczny w wykonaniu Kapeli góralskiej „Kotlawa” odbędzie się dziś o godz. 16.30 w kościele. Całym sercem zapraszamy.
  4. We wtorek, Uroczystość Objawienia Pańskiego, Msze św. wg porządku niedzielnego będą odprawiane tylko w kościele.
  5. Koncert noworoczny, w wykonaniu Kapeli Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej, odbędzie się we wtorek o godz. 17.00 w kościele.
  6. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców, odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w kościele. Proszę by dzieci przyniosły ze sobą świece.
  7. W przyszłą niedzielę Święto Chrztu Pańskiego.
  8. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  9. Dziękuję za dar wspólnej modlitwy i spotkania z rodzinami naszej parafii przy okazji wizyty duszpasterskiej.