Ogłoszenia – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 05 kwiecień 2015 r.

1. Przeżywamy Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Całym sercem dziękuję wszystkim którzy zechcieli wziąć udział w Świętym Triduum Paschalnym. Dziękuję za udział w liturgii: scholi, chórowi, ministrantom, lektorom, całej asyście, strażakom, harcerzom. Dziękuję za posługę na chórze i w zakrystii. Składam serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie kościoła i kaplicy na święta. Dziękuję za wykonanie dekoracji i ułożenie kwiatów.
  2. Jutro Msze św. wg porządku niedzielnego.
  3. Nowenna do Miłosierdzia Bożego, dziś i jutro o godz. 17.30,                   a w pozostałe dni po wieczornej Mszy św.
  4. W najbliższy piątek, ze względu na Oktawę wielkanocną nie obowiązuje post.
  5. W piątek, podczas wieczornej Mszy św. będziemy modlić się za tych, którzy zginęli w Katastrofie smoleńskiej.
  6. Dziękuję serdecznie za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele.
  7. Jutro, po Mszy św. o godz. 9.00, wyrusza w pielgrzymce rowerowej do Rzymu przedstawiciel naszej parafii. Pragnie dotrzeć do Rzymu na rocznicę Kanonizacji Św. Jana Pawła II. Otoczmy Go ufną modlitwą aby bezpiecznie dotarł do wyznaczonego celu.
  8. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.