Ogłoszenia – III Niedziela Wielkanocna – 19 kwietnia 2015 r.

Ogłoszenia – III Niedziela Wielkanocna – 19 kwietnia 2015 r.

 

  1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy siódmy Tydzień Biblijny. Niech to będzie czas naszej osobistej refleksji nad tajemnicą Bożego słowa.
  2. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej, dziś o godz. 16.00.
  3. W najbliższy wtorek, wyrusza z naszej parafii pielgrzymka autokarowa do Rzymu. Pielgrzymi będą w miejscach świętych wypraszać potrzebne łaski dla całej naszej wspólnoty parafialnej. Prosimy o modlitwę w intencji pielgrzymów. Msza św. rozpoczynająca pielgrzymkę zostanie odprawiona w kaplicy o godz. 4.15. Pamiętajmy również w naszych modlitwach o pielgrzymie rowerowym, z którym spotkamy się na Placu św. Piotra, 27 kwietnia, w rocznicę kanonizacji św. Jana Pawła II.
  4. W najbliższą sobotę w parafii M.B. Nieustającej Pomocy w Sochaczewie odbędzie się Czuwanie Modlitewne w intencji powołań. Początek spotkania o godz. 19.00. Zachęcam młodzież naszej parafii by wzięła udział w tym czuwaniu.
  5. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 4 434,4 Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne; dziękuję za prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele.