Ogłoszenia – Niedziela w Oktawie Bożego Narodzenia – Święto Świętej Rodziny – 30 grudzień 2012

1. Dziś o godz. 17.30 nabożeństwo misyjne.
  2. Składam serdeczne Bóg zapłać za pomoc w przygotowaniu kościoła i kaplicy na Święta Bożego Narodzenia.
  3. Jutro ostatni dzień roku 2012. Msza św. dziękczynna o godz. 18.00;
  4. We wtorek Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze święte wg porządku niedzielnego. Msze święte będą odprawiane tylko w kościele
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00, spotkanie opłatkowe grupy cytrynowej.
  6. Pragniemy wspierać rodziców w chrześcijańskim wychowaniu ich dzieci. Dużą szansę pełnego rozwoju młodego człowieka daje skauting. Rodziców zainteresowanych wychowaniem swoich dzieci w duchu wiary i tradycji chrześcijańskiej zapraszam na spotkanie 6 stycznia po Mszy św. o godz. 9.30 w kaplicy.
  7. Dziękuję za ofiary składane przy okazji roznoszenia opłatka w wys. 18 965 zł.
  8. Dziękuję za dar wspólnej modlitwy i spotkania z rodzinami naszej parafii przy okazji wizyty duszpasterskiej.