Ogłoszenia – VII Niedziela Wielkanocna – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 17 maja 2015 r.

Ogłoszenia – VII Niedziela Wielkanocna –  UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 17 maja 2015 r.

  1. Dziś, o godz. 12.00 Uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii św., dziękuję rodzicom, katechetom, nauczycielom i wychowawcom za przygotowanie dzieci na ten dzień, wszystkim, którzy pod kierownictwem Ks. Andrzeja natrudzili się by ten dzień dobrze przygotować składam serdeczne Bóg zapłać. Darem dzieci i ich rodziców dla parafii jest ornat.
  2. Również dziś na placu za kaplicą w godz. 10.00 – 21.00, zostanie zorganizowany Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną. W imieniu Organizatorów całym sercem zapraszam.
  3. Zachęcam do śpiewania Litanii do Matki Bożej przy krzyżach i kapliczkach.
  4. Jutro, po Mszy św. o godz. 6.00, z kościoła Sióstr Bernardynek w Łowiczu wyruszy 360 Łowicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy na pielgrzymkę są prowadzone w kancelarii parafialnej. Jednocześnie informujemy, że zostanie zorganizowana autokarowa pielgrzymka na Jasną Górę 23 maja, na powitanie pielgrzymów pieszych. Wyjazd pielgrzymów, w sobotę o godz. 7.00. Będziemy modlić się w intencjach naszej rodziny parafialnej, a parafian proszę o modlitwę za pielgrzymów.
  5. W przyszłą niedzielę, Uroczystość Zesłania Ducha św. kończąca Okres Zmartwychwstania Pańskiego.
  6. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 4 970,30. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne; dziękuję za prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele.
  7. Dziś po każdej Mszy św., zbiórka ofiar do puszek na pomoc dla poszkodowanych przez trzęsienie ziemi w Nepalu.