Ogłoszenia -XI Niedziela Zwykła – 21 czerwca 2015 r.

Ogłoszenia -XI Niedziela Zwykła – 21 czerwca 2015 r.

  1. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej, dziś o godz. 16.00.
  2. Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego, zostanie odprawiona w piątek o godz. 8.00.
  3. Stowarzyszenie M. B. Dobrej Śmierci, organizuje w najbliższą sobotę pielgrzymkę do Sanktuarium M. B. Bolesnej w Oborach, zapisy w kancelarii parafialnej. Wyjazd o godz. 7.30.
  4. Parafialny oddział Caritas zaprasza po odbiór odzieży w najbliższy czwartek i piątek, w godz. 10.00 – 14.00.
  5. 29 czerwca będziemy obchodzić Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – odpust w naszej parafii. W przeddzień odpustu zostanie odprawiona na cmentarzu Msza św. za zmarłych parafian, w związku z tym, w niedzielę 28 czerwca wieczorna Msza św. będzie odprawiona o godz. 18.30 na cmentarzu, nie będzie wieczornej Mszy św. w kościele.
  6. W niedzielę 05 lipca, zostanie zorganizowana „Biesiada u Apostołów Piotra i Pawła”. Biesiada będzie połączona z zabawą fantową; wszystkich, którzy chcieliby przekazać jakieś rzeczy na fanty lub pomóc w organizowaniu biesiady, prosimy o kontakt w kancelarii parafialnej.
  7. W dn. 11 i 12 września odbędzie się pielgrzymka osób niewidomych do Łowicza. Rodziny z Łowicza i okolic zostały poproszone o przyjęcie na nocleg osoby niewidomej z opiekunem. Chętnych do udzielenia noclegu z naszej parafii prosimy o kontakt w kancelarii parafialnej.
  8. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 4 135,50. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  9. Dziś, od godz. 16.00 na placu przed kościołem będzie odbywał się piknik z okazji 25 lat Samorządności. Wieczorna Msza św. w dniu dzisiejszym, rozpocznie się 10 minut wcześniej.