Ogłoszenia – XIV Niedziela zwykła – 5 lipca 2015 r.

Ogłoszenia – XIV Niedziela zwykła – 5 lipca 2015 r.

 1. Dziś niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu, po każdej Mszy św. modlitwa o powołania połączona z modlitwą o deszcz; wieczorna Msza św. zostanie odprawiona o godz. 19.30, na placu za kaplicą.
 2. Władza Diecezjalna mianowała wikariuszami naszej parafii Ks. Pawła Muranowicza i Ks. Tadeusza Piotrowskiego oraz Ks. Piotra Staniszewskiego kapelanem Domu Sióstr w Skrzeszewach. Nowych kapłanów serdecznie witam pośród nas i polecam wdzięcznej modlitwie całej wspólnoty parafialnej, życzę obfitości Bożych łask tak potrzebnych w codziennej pracy duszpasterskiej.
 3. Dziś organizujemy „Biesiadę u Apostołów Piotra i Pawła”. Biesiada jest połączona z zabawą fantową; zachęcam do upieczenia ciast by podzielić się            z innymi. Od godz. 10.00 będziemy przygotowywać plac na biesiadę, proszę o pomoc.
  Program biesiady jest następujący:

  • 08:00 – 19.00 – zabawa fantowa
  • 16:00 – 19.15 – występy kapel ludowych i zespołów muzycznych
  • 19:30 – Msza św. w int. ofiarodawców i sponsorów
  • 20:30 – 22.00 – wspólna zabawa

  Dziękuję ofiarodawcom i sponsorom oraz wszystkim, którzy swoją modlitwą i ofiarną pracą wspierają nasze parafialne, rodzinne spotkanie. Mieszkańcom Budzynia dziękuję za ofiarę w wys. 350 zł.

 4. Jutro o godz. 19.00, spotkanie Rady Duszpasterskiej.
 5. Msze św. niedzielne przez czas wakacji, będą odprawiane tylko w kościele.
 6. Całym sercem zachęcam do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w dniach od 05 do 14 sierpnia. Zapisy będą prowadzone w kancelarii parafialnej.
 7. W dn. 11 i 12 września odbędzie się pielgrzymka osób niewidomych do Łowicza. Rodziny z Łowicza i okolic zostały poproszone o przyjęcie na nocleg osoby niewidomej z opiekunem. Chętnych do udzielenia noclegu z naszej parafii prosimy o kontakt w kancelarii parafialnej.
 8. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
 9. Rozpoczął się czas letniego wypoczynku. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi.