Ogłoszenia – XV Niedziela zwykła – 12 lipca 2015 r.

Ogłoszenia – XV Niedziela zwykła – 12 lipca 2015 r.

  1. Nabożeństwo wypominkowe, dziś o godz. 17.30.
  2. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia naszej parafialnej biesiady oraz tym, którzy zechcieli wziąć w niej udział.
  3. Całym sercem zachęcam do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w dniach od 05 do 14 sierpnia. Zapisy będą prowadzone w kancelarii parafialnej.
  4. W dn. 11 i 12 września odbędzie się pielgrzymka osób niewidomych do Łowicza. Rodziny z Łowicza i okolic zostały poproszone o przyjęcie na nocleg osoby niewidomej z opiekunem. Chętnych do udzielenia noclegu z naszej parafii prosimy o kontakt w kancelarii parafialnej.
  5. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  6. Rozpoczął się czas letniego wypoczynku. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi.
  7. W ramach pomocy Kościołowi na świecie, w najbliższy wtorek zostanie dokonana zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zużyty sprzęt będzie odebrany we wtorek przed godz. 15.00 sprzed kościoła.