Ogłoszenia – XVIII Niedziela zwykła – 2 sierpnia 2015 r.

Ogłoszenia – XVIII Niedziela zwykła – 2 sierpnia 2015 r.

 1. Dziś:
  • Niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu, po każdej Mszy św. modlitwa o powołania.
  • Nabożeństwo eucharystyczne o godz. 17.30.
 2. W środę, po Mszy św. o godz. 7.00, wyruszy z naszego kościoła piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Całym sercem zachęcam do udziału w pielgrzymce, zapisy są prowadzone w kancelarii parafialnej. Wszystkich pielgrzymów zawierzamy na modlitwie Panu Bogu i Matce Najświętszej. Spotkanie uczestników pielgrzymki, jutro o godz. 19.00.
 3. Pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę zostanie zorganizowana 26 sierpnia. Zapisy w kancelarii parafialnej.
 4. W czwartek Święto Przemienienia Pańskiego.
 5. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca;
  • czwartek – Msza św. z modlitwą o powołania o godz. 18.00;
  • piątek – spowiedź św. od godz. 7.00 i od 15.30 Zachęcam do spowiedzi i komunii wynagradzającej. Msze św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 7.30 i 17.30. Wizyty u chorych od godz. 9.00, proszę o zgłaszanie chorych.
 6. W niedzielę 30 sierpnia, zostanie zorganizowane święto dziękczynienia Panu Bogu za zebrane plony, tzw. Dożynki. Zachęcam mieszkańców poszczególnych wiosek i ulic do przygotowania koszy i wieńców dożynkowych. Uroczysta Msza św. o godz. 12.00.
 7. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
 8. Trwa czas letniego wypoczynku oraz rozpoczyna się czas żniw. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach oraz pracujących przy żniwach polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi.