Ogłoszenia – XXVII Niedziela Zwykła – 4 października 2015 r.

Ogłoszenia – XXVII Niedziela Zwykła – 4 października 2015 r.

 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy św. modlitwa  o powołania; o godz. 17.15 różaniec.
 2. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są odprawiane codziennie o godz. 17.15.
 3. Konferencje przedmałżeńskie rozpoczynają się dziś o godz. 8.00.  Na spotkania zapraszamy wszystkich, którzy planują zawrzeć związek małżeński.
 4. W przyszłą niedzielę będziemy uroczyście obchodzić XV Dzień Papieski” , pod hasłem „Jan Paweł II – Patron Rodziny”. Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na fundusz stypendialny przeznaczony dla zdolnej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin. Budujemy w ten sposób żywy pomnik Jana Pawła II.
 5. Stowarzyszenie M. B. Bolesnej organizuje w dn. 19 października, pielgrzymkę do grobu bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Zapisy  w kancelarii parafialnej. Jednocześnie przypominam, że spotkania Stowarzyszenia odbywają się w pierwsze piątki miesiąca po wieczornej Mszy św.
 6. Pierwsza Diecezjalna Pielgrzymka Pracowników Służby Zdrowia do Sanktuarium M.B. Uzdrowienia Chorych w Suserzu, odbędzie się     17 października. Szczegóły na plakacie zamieszczonym w gablocie przed kościołem.
 7. Składam serdeczne Bóg zapłać pielgrzymom jasnogórskim za ofiarę w wys. 420 zł.
 8. Po każdej Mszy św. w zakrystii, są rozprowadzane kalendarze diecezjalne i znicze Caritas.
 9. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
 10. Gościmy dziś pośród nas autora, który w sposób rymowany opisuje wydarzenia zawarte w Ewangelii.
 11. Żychliński Dom Kultury zaprasza na przedstawienie pt. „Zebranie na Olimpie” w wykonaniu słuchaczy sekcji plastycznej Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Przedstawienie odbędzie się 9 października o godz. 17.00.