Ogłoszenia – XXVIII Niedziela Zwykła – 11 października 2015 r.

Ogłoszenia – XXVIII Niedziela Zwykła – 11 października 2015 r.

  1. Dziś uroczyście obchodzimy XV Dzień Papieski” , pod hasłem „Jan Paweł II – Patron Rodziny”. Po każdej Mszy św. odbywa się zbiórka ofiar do puszek na fundusz stypendialny przeznaczony dla zdolnej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin. Budujemy w ten sposób żywy pomnik Jana Pawła II.
  2. Przypominam, że rozpoczęły się konferencje przedmałżeńskie. Spotkania odbywają się w niedziele o godz. 8.00. Na spotkania zapraszamy wszystkich, którzy planują zawrzeć związek małżeński.
  3. W środę, modlitwą różańcową ogarniemy wszystkich pracowników Oświaty, a w niedzielę pracowników Służby Zdrowia.
  4. W piątek, 37 rocznica wyboru Jana Pawła II, podczas wieczornych Mszy św. będziemy dziękować Bogu za pontyfikat św. Papieża.
  5. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30.
  6. Pierwsza Diecezjalna Pielgrzymka Pracowników Służby Zdrowia do Sanktuarium M.B. Uzdrowienia Chorych w Suserzu, odbędzie się     w najbliższą sobotę,17 października. Mszy św. o godz. 11.30 będzie przewodniczył Ks. Bp Józef Zawitkowski. Szczegóły na plakacie zamieszczonym w gablocie przed kościołem.
  7. Stowarzyszenie M. B. Bolesnej organizuje w dn. 19 października, pielgrzymkę do grobu bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Zapisy w kancelarii parafialnej. Jednocześnie przypominam, że spotkania Stowarzyszenia odbywają się w pierwsze piątki miesiąca po wieczornej Mszy św.
  8. Po każdej Mszy św. w zakrystii, są rozprowadzane kalendarze diecezjalne i znicze Caritas.
  9. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.