Ogłoszenia- I Niedziela Adwentu – 29 listopada 2015 r.

Ogłoszenia- I Niedziela Adwentu – 29 listopada 2015 r.

 1. Rozpoczęliśmy adwent – czas pobożnego i radosnego oczekiwania na uroczysty obchód świąt Bożego Narodzenia, czas szczególnej refleksji nad Tajemnicą Wcielenia. Msze św. o Najświętszej Maryi Pannie w adwencie zwane roratami będą odprawiane w dni powszednie o godz. 6.00. Roraty z udziałem dzieci i młodzieży będą odprawiane we wtorki o godz. 6.00 i w piątki o godz. 18.00.
 2. Dziś zostanie poświęcony opłatek na stół wigilijny, który członkowie Rady Duszpasterskiej zaniosą do rodzin naszej parafii.
 3. Spotkanie Rady Duszpasterskiej w środę o godz. 19.00.
 4. Zachęcam do udziału w akcji świątecznej „Paczka dla dziecka”. Każdego kto chce przygotować paczkę proszę o zabranie bombki choinkowej z kościoła lub kaplicy z podanym imieniem i wiekiem dziecka, dla którego będzie przeznaczona paczka. Przygotowaną paczkę należy przynieść do kościoła do 20 grudnia a bombkę umieścić na choince w swoim domu. Na paczce należy umieścić imię dziecka i wiek znajdujące się na bombce.
 5. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca;
  • czwartek – Msza św. z modlitwą o powołania o godz. 18.00;
  • piątek – spowiedź św. od godz. 7.00 i od 15.30. Zachęcam do spowiedzi i komunii wynagradzającej. Msze św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 7.30 i 17.30. Wizyty u chorych od godz. 9.00, proszę o zgłaszanie chorych.
  • sobota – Msze św. o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny o godz. 7.00 i 18.00.
 6. Rekolekcje adwentowe rozpoczniemy 17 grudnia.