Ogłoszenia – IV Niedziela Adwentu – 20 grudnia 2015 r.

Ogłoszenia – IV Niedziela Adwentu – 20 grudnia 2015 r.

 1. Spotkanie opłatkowe dla osób starszych oraz samotnych, odbędzie się dziś o godz. 15.00 w sali pod kaplicą. Całym sercem na to spotkanie zapraszam. Dziękuję jednocześnie wszystkim, którzy zechcieli pomóc w przygotowaniu dzisiejszego spotkania. O godz. 17.40 Nieszpory.
 2. Dziękuję Radnym naszej parafii za rozniesienie opłatka na stół wigilijny. Dziękuję za życzliwość z jaką spotykali się w rodzinach i za ofiary składane przy tej okazji. Opłatek można również nabyć w zakrystii i kancelarii.
 3. Spotkanie opłatkowe dla Kół Żywego Różańca, Asysty i Rycerstwa Niepokalanej odbędzie się w niedzielę, 03 stycznia o godz. 16.00.
 4. Wizyty u chorych z sakramentami Pokuty i Eucharystii w środę od godz. 9.00. Proszę o zgłaszanie chorych.
 5. Dziękuję za wzięcie udziału w akcji świątecznej „Paczka dla dziecka”. Zostało pobranych 150 bombek.
 6. W czwartek Wigilia Bożego Narodzenia, Msze św. tylko rano. O godz. 6.00, zostaną odprawione ostatnie roraty, po których zabierzemy betlejemskie światło pokoju do naszych domów. Msza św. w nocy zwana pasterką, o godz. 24.00. Przypominam, że zachowujemy postny charakter Wieczerzy wigilijnej.
 7. W piątek Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. wg porządku niedzielnego. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00.
 8. W sobotę Święto św. Szczepana. Msze św. wg porządku niedzielnego.
 9. Wizytę duszpasterską w rodzinach naszej parafii rozpoczniemy 28 grudnia.
 10. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 4 385,30. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne;
 11. Po każdej Mszy św. są rozprowadzane świece na stół wigilijny.