Ogłoszenia – V Niedziela Wielkanocna – 24 kwietnia 2016 r.

Ogłoszenia – V Niedziela Wielkanocna – 24 kwietnia 2016 r.

  1. Spotkanie Kół Żywego Różańca, dziś o godz. 16.30.
  2. Przeżywamy wizytację kanoniczną naszej parafii, którą przeprowadza Andrzeja F. Dziuba – Biskup Łowicki. Ks. Biskup w najbliższą środę odwiedzi Szkołę w Orątkach, spotka się z chorymi w Skrzeszewach, odwiedzi Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II, Zespół Szkół im. Bohaterów Września, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii, Warsztaty Terapii Zajęciowej i Urząd Miasta a o godz. 18.00 odprawi w kościele Mszę św. w int. wszystkich Wspólnot działających w naszej parafii i spotka się z katechetami. W czwartek Ks. Biskup odwiedzi Szkołę Podstawową w Grabowie, Zespół Szkół Nr. 1 im. Adama Mickiewicza, Szkołę Podstawową Nr. 1, Cukrownię w Dobrzelinie, Zakład EMIT, Fabrykę czekolady, spotka się z Sołtysami, przedstawicielami Ochotniczej Straży Pożarnej i Policji a o godz. 18.00 odprawi uroczystą Mszę św. na zakończenie wizytacji i udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży.
    Wizytację kanoniczną polecam modlitwie całej wspólnoty parafialnej.
  3. Gościmy dziś pośród nas przedstawiciela naszego Seminarium, pragniemy modlitwami i ofiarami wspierać całą Wspólnotę Seminaryjną.
  4. Spotkanie osób pragnących brać udział w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie, zostanie zorganizowane w sobotę 7 maja o godz. 18.45.
  5. 09 maja, z kościoła Sióstr Bernardynek w Łowiczu wyruszy 361 Łowicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy na pielgrzymkę będą prowadzone w kancelarii parafialnej. Jednocześnie informujemy, że zostanie zorganizowana autokarowa pielgrzymka na Jasną Górę 14 maja, na powitanie pielgrzymów pieszych. Zapisy na tę pielgrzymkę również w kancelarii parafialnej.
  6. Dziękuję serdecznie za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu na terenie kościoła i kaplicy.
  7. Dziś po każdej Mszy św., zbiórka ofiar do puszek na pomoc dla Ukrainy.