Ogłoszenia – VII Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie – 8 maja 2016 r.

Ogłoszenia – VII Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie – 8 maja 2016 r.

1. Dziś o godz. 17.30, Nabożeństwo majowe połączone z Nowenną do Ducha św.
  2. Jutro po Mszy św. o godz. 6.00, z kościoła Sióstr Bernardynek w Łowiczu wyruszy 361 Łowicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Będziemy modlić się w intencjach naszej rodziny parafialnej, a parafian proszę o modlitwę za pielgrzymów. Wyjazd pielgrzymki autokarowej na powitanie pielgrzymów pieszych, w sobotę o godz. 7.00.
  3. Również jutro, liturgiczny obchód Uroczystości Św. Stanisława, głównego Patrona Polski.
  4. W najbliższy piątek, 13 maja, we wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej, wyruszy rowerowa pielgrzymka po Sanktuariach Maryjnych Europy. Pielgrzymów polecam naszej modlitwie.
  5. W sobotę, 18 czerwca zostanie zorganizowana diecezjalna pielgrzymka na Jasną Górę by zaprosić Matkę Bożą aby nawiedziła wszystkie parafie naszej diecezji. Nawiedzenie to rozpocznie się we wrześniu 2016 r. i zakończy się w czerwcu 2017r. Naszą parafię Matka Boża w swoim jasnogórskim wizerunku nawiedzi w kwietniu 2017 r. Zapisy na tę pielgrzymkę w kancelarii parafialnej.
  6. W przyszłą niedzielę, Uroczystość Zesłania Ducha św. kończąca Okres wielkanocny.
  7. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.