Ogłoszenia – XI Niedziela zwykła – 12 czerwca 2016 r.

Ogłoszenia –  XI Niedziela zwykła – 12 czerwca 2016 r.

 1. Dziś o godz. 17.15 nabożeństwo wypominkowe a następnie czerwcowe.
 2. We wtorek, 17 rocznica pielgrzymki Jana Pawła II do naszej diecezji, dziękujmy Bogu za ten wielki dar, jakim była pielgrzymka św. Papieża.
 3. Wyjazd pielgrzymów na Jasną Górę, w sobotę 18 czerwca o godz. 6.00.
 4. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej, w najbliższą niedzielę o godz. 16.00
 5. Spotkanie pragnących wziąć udział w pieszej młodzieżowej pielgrzymce na Jasną Górę oraz w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie, odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 16.00.
 6. W niedzielę 03 lipca, zostanie zorganizowana „Biesiada u Apostołów Piotra i Pawła”. Biesiada będzie połączona z zabawą fantową; wszystkich, którzy chcieliby przekazać jakieś rzeczy na fanty lub pomóc w organizowaniu biesiady, prosimy o kontakt w kancelarii parafialnej.
 7. Pielgrzymka do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie oraz do Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic, zostanie zorganizowana w dniach 23 i 24 września 2016r. Zapisy w kancelarii parafialnej.
 8. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
 9. Papieskie Intencje Apostolstwa Modlitwy:
  Czerwiec
  Ogólna: Aby osoby w podeszłym wieku, zepchnięte na margines i samotne znajdowały, również w wielkich miastach, okazje do spotkania i solidarność.
  Ewangelizacyjna: Aby seminarzyści, nowicjusze i nowicjuszki spotykali formatorów żyjących z radością Ewangelią, którzy mądrze przygotują ich do misji, jaką mają pełnić.