Ogłoszenia – XVI Niedziela zwykła – 17 lipca 2016r

1. Nieszpory, dziś o godz. 17.40.
  2. Jutro o godz. 19.00, spotkanie rodzin przyjmujących u siebie młodzież w ramach Światowych Dni Młodzieży.
  3. W najbliższą środę w godzinach popołudniowych powitamy w naszym mieście młodzież z Włoch, która przyjedzie do Polski aby wziąć udział w Światowych Dniach Młodzieży. Do naszego dekanatu przyjedzie grupa 50 osób, już dziś dziękuję wszystkim rodzinom, które są gotowe przyjąć tych młodych ludzi. Młodzież włoska pozostanie w naszym dekanacie do poniedziałku.
  4. W sobotę, Dzień Wspólnoty w Łowiczu, na który wszystkich zapraszam. W tym dnu spotkają się wszyscy, którym leży na sercu troska o młody Kościół, będą obecni młodzi ze świata, którzy przybędą by w Polsce przeżywać Światowe Dni Młodzieży. Uroczysta Eucharystia na Starym Rynku w Łowiczu o godz. 10.30.
  5. W najbliższą niedzielę o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. z udziałem młodzieży włoskiej, na którą wszystkich zapraszam. Po Mszy św. „pogodny wieczór” z udziałem młodzieży polskiej, włoskiej i rodzin, które młodzież zechciały przyjąć.
  6. Całym sercem zachęcam do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w dniach od 05 do 14 sierpnia. Zapisy będą prowadzone w kancelarii parafialnej.
  7. Msze św. niedzielne przez czas wakacji, są odprawiane tylko w kościele.
  8. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 4 410,00 zł., oraz za ofiary indywidualne w wys. 2 160 zł. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  9. Ofiary można również wpłacać na konto parafialne:
    Parafia Rzymsko – Katolicka pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Żychlinie
    Bank PEKAO S.A. 57 1240 3190 1111 0000 2988 9611 Oddział w Kutnie I