Ogłoszenia – Uroczystość Objawienia Pańskiego – 6 stycznia 2013

Ogłoszenia – Uroczystość Objawienia Pańskiego – 6 stycznia 2013

 1. Dziś:
  • podczas każdej Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła;
  • o godz. o godz. 15.00, spotkanie opłatkowe „Grupy cytrynowej” pieszej pielgrzymki na Jasną Górę;
  • od godz. 15.00 młodzież oazowa będzie kolędować w naszym mieście, zechciejmy otworzyć dla nich serca i drzwi naszych domów;
  • o godz. 17.30, nabożeństwo eucharystyczne.
 2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 i 10.30, koncert kolęd w wykonaniu młodzieżowej Kapeli ludowej z Łowicza, a w niedzielę 27 stycznia o godz. 17.00 w kościele, koncert kolędowo – karnawałowy w wykonaniu młodzieżowej Orkiestry Dętej z Godzianowa
 3. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców, w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w kaplicy. Proszę by dzieci przyniosły ze sobą świece.
 4. W przyszłą niedzielę, Święto Chrztu Pańskiego.
 5. Pragniemy wspierać rodziców w chrześcijańskim wychowaniu ich dzieci. Dużą szansę pełnego rozwoju młodego człowieka daje skauting. Rodziców zainteresowanych wychowaniem swoich dzieci w duchu wiary i tradycji chrześcijańskiej zapraszam na spotkanie 6 stycznia po Mszy św. o godz. 9.30 w kaplicy.
 6. Na czas trwania wizyty duszpasterskiej zawieszamy poranną adorację Najświętszego Sakramentu.
 7. Kleryk Maciej Białkowski kończy roczną praktykę duszpasterską w naszej parafii, bardzo dziękuję za Jego posługę wśród nas. Powraca do Seminarium aby kontynuować studia i przygotowywać się do święceń kapłańskich. Wszystkich proszę, byśmy otoczyli Go wdzięczną i ufną modlitwą.
 8. Dziękuję za dar wspólnej modlitwy i spotkania z rodzinami naszej parafii przy okazji wizyty duszpasterskiej.