Ogłoszenia – XVII Niedziela zwykła – 24 lipca 2016 r.

Ogłoszenia – XVII Niedziela zwykła – 24 lipca 2016 r.

  1. Różaniec, dziś o godz. 17.30.
  2. Dziś po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów z okazji jutrzejszego Wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców.
  3. Gościmy w naszej parafii i dekanacie młodzież z Włoch wraz z trzema kapłanami, którzy przybyli do Polski aby wziąć udział w Światowych Dniach Młodzieży. Do naszego dekanatu przyjechała grupa 50 osób. Całym sercem dziękuję wszystkim rodzinom, które zechciały przyjąć tych młodych ludzi. Młodzież włoska pozostanie w naszym dekanacie do jutra.
  4. Dziś o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. z udziałem młodzieży włoskiej, na którą wszystkich zapraszam. Po Mszy św. „pogodny wieczór” z udziałem naszej młodzieży, młodzieży włoskiej i rodzin, które młodzież zechciały przyjąć. Światowe Dni Młodzieży polecam modlitwie całej wspólnoty parafialnej.
  5. Wyrażam wdzięczność władzom naszego miasta, strażakom i policji za pomoc wyświadczoną pielgrzymom, którzy przebywają pośród nas.
  6. W środę, powitamy w naszej Ojczyźnie Ojca św. Franciszka. Kiedy Ojciec św. przybędzie do nas, odezwą się dzwony.
  7. Całym sercem zachęcam do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w dniach od 05 do 14 sierpnia. Zapisy są prowadzone w kancelarii parafialnej.
  8. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary indywidualne w wys. 1 270 zł. przeznaczone na remont elewacji kościoła.