Ogłoszenia – XXIII Niedziela zwykła – 4 września 2016 r

Ogłoszenia – XXIII Niedziela zwykła – 4 września 2016 r

1. Dziś, niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu, po każdej Mszy św. modlitwa o powołania. Nabożeństwo eucharystyczne o godz. 17.30.
  2. Jeszcze raz wyrażam wdzięczność wszystkim, którzy zechcieli wziąć czynny udział w naszym dziękczynieniu jakie skierowaliśmy do Boga i ludzi w minioną niedzielę..
  3. W czwartek, Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Podczas Mszy św. o godz. 7.00; 9.00 i 18.00, obrzęd błogosławieństwa ziarna siewnego i nasion.
  4. W najbliższą niedzielę odpust w Skrzeszewach. Uroczysta Msza św. o godz.12.00
  5. Po wakacyjnej przerwie, wznawiamy spotkania poszczególnych grup parafialnych:
    • Ministranci i lektorzy – sobota godz. 10.00; kandydaci godz. 11.00
    • bielanki – pierwsze soboty miesiąca godz.11.00
    • oaza – piątek po Mszy św. wieczornej
    • Schola dziecięca – piątek godz. 16.00; młodzieżowa godz. 17.00
    • Chór – środa po Mszy św. wieczornej
    • Wspólnota im. Jana Pawła II – pierwsze soboty miesiąca po Mszy św. wieczornej
    • Koła Żywego Różańca – IV niedziele miesiąca o godz. 16.30
    • Krąg biblijny – czwartek po Mszy św. wieczornej
    • Rycerstwo Niepokalanej – III niedziele miesiąca o godz. 16.00
    • Asysta – pierwsze niedziele miesiąca o godz. 16.30
    • Parafialny Zespół Caritas – pierwsze piątki miesiąca o godz. 18.30
    • Akcja Katolicka – drugie piątki miesiąca o godz. 18.30

Każda ze wspólnot jest otwarta na nowe osoby i zaprasza na spotkania.

6. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  7. Wszystkich zapisanych na pielgrzymkę do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie, proszę o dokonanie wpłaty w wys. 100 zł., by potwierdzić udział w pielgrzymce.