Ogłoszenia – XXVIII Niedziela zwykła – 9 października 2016 r – DZIEŃ PAPIESKI

Ogłoszenia – XXVIII Niedziela zwykła – 9 października 2016 r – DZIEŃ PAPIESKI

  1. Dziś uroczyście obchodzimy XVI Dzień Papieski” , pod hasłem „Bądźcie świadkami Miłosierdzia”. Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na fundusz stypendialny przeznaczony dla zdolnej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin. Budujemy w ten sposób żywy pomnik Jana Pawła II.
  2. Przypominam, że rozpoczęły się konferencje przedmałżeńskie. Spotkania odbywają się w niedziele o godz. 8.00. Na spotkania zapraszamy wszystkich, którzy planują zawrzeć związek małżeński.
  3. Spotkanie uczestników pielgrzymki do Fatimy odbędzie się w środę, 12 października, o godz. 19.00. Na spotkaniu należy dokonać wpłaty w wys. 300 zł.
  4. Spotkanie Akcji Katolickiej odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 18.30.
  5. Druga Diecezjalna Pielgrzymka Pracowników Służby Zdrowia do Sanktuarium M.B. Uzdrowienia Chorych w Suserzu, odbędzie się w najbliższą sobotę,15 października. Uroczysta Msza św. o godz. 11.30.
  6. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami, odbędzie się w niedzielę, 16 października, o godz. 12.30. Na spotkanie zapraszamy również wszystkich dorosłych, którzy jeszcze tego sakramentu nie przyjęli a chcą to uczynić.
  7. Po każdej Mszy św. są rozprowadzane kalendarze diecezjalne i znicze Caritas.
  8. Ofiary składane dziś na tacę zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  9. W piątek, modlitwą różańcową ogarniemy wszystkich pracowników Oświaty.
  10. Dziś o godz. 19.00 w Żychlińskim Domu Kultury, odbędzie się pokaz filmu dokumentalnego „W drodze”, którego bohaterami są muzycy Kapeli Dobrzeliniacy.