Ogłoszenia – XXIX Niedziela zwykła – 16 października 2016 r

Ogłoszenia – XXIX Niedziela zwykła – 16 października 2016 r

  1. Dziś 38 rocznica wyboru Papieża Jana Pawła II, dziękujemy Bogu za ten wielki dar jakim był Pontyfikat św. Papieża.
  2. Ojciec św. Franciszek zachęca aby w obliczu tak wielu konfliktów zbrojnych i zła jakie niesie wojna cała wspólnota Kościoła zjednoczyła się w wielkiej modlitwie o pokój. Swoją prośbę kieruje szczególnie do dzieci i zachęca aby dzieci na całym świecie podjęły modlitwę różańcową 18 października o godz. 9.00, na miarę naszych możliwości zechciejmy podjąć tę modlitwę razem z dziećmi, wszędzie tam gdzie będziemy obecni o tej godzinie.
  3. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami, odbędzie się dziś o godz. 12.30. Na spotkanie zapraszamy również wszystkich dorosłych, którzy jeszcze tego sakramentu nie przyjęli a chcą to uczynić.
  4. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej, dziś o godz. 16.00.
  5. We wtorek, modlitwą różańcową ogarniemy wszystkich pracowników Służby Zdrowia.
  6. W środę, 32 rocznica męczeńskiej śmierci bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.
  7. Przyjmujemy intencje na całoroczną modlitwę za zmarłych tzw. wypominki. Za zmarłych polecanych w wypominkach, modlimy się przez cały rok w drugą niedzielę miesiąca przed Mszą św. o godz. 18.00, a Msza św. wieczorna jest sprawowana za zmarłych polecanych w wypominkach.
  8. Po każdej Mszy św. są rozprowadzane kalendarze diecezjalne i znicze Caritas.
  9. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 4 194,80. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  10. Dziś, podczas każdej Mszy św. dokonuje się liczenie wiernych.