Ogłoszenia – III Niedziela adwentu – 11 grudnia 2016 r.

Ogłoszenia – III Niedziela adwentu – 11 grudnia 2016 r.

 1. Przeżywamy adwent – czas szczególnej refleksji nad Tajemnicą Wcielenia. Rekolekcje adwentowe będziemy przeżywać 18, 19 i 20 grudnia. Sprawę rekolekcji powierzam modlitwie całej wspólnoty parafialnej.
 2. Nabożeństwo wypominkowe, dziś o godz. 17.20.
 3. Radni naszej parafii roznoszą opłatek na stół wigilijny. Dziękuję za życzliwość z jaką spotykają się w rodzinach.
 4. Spotkanie Rady Duszpasterskiej, odbędzie się w środę o godz. 19.00.
 5. Spotkanie opłatkowe dla bielanek, scholi, oazy, ministrantów i lektorów, w piątek po wieczornej Mszy św.
 6. Spotkanie opłatkowe dla osób starszych oraz samotnych, odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.00. Całym sercem na to spotkanie zapraszam.
 7. Dziękuję za wzięcie udziału w akcji świątecznej „Paczka dla dziecka”. Przygotowaną paczkę należy przynieść do kancelarii lub kaplicy do 18 grudnia a bombkę umieścić na choince w swoim domu. Na paczce należy umieścić imię dziecka i wiek znajdujące się na bombce.
 8. Spotkanie przygotowujące dla rodziców i rodziców chrzestnych przed chrztem dzieci w święta, odbędzie się w przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św.
 9. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
 10. Po każdej Mszy św. ministranci rozprowadzają sianko na stół wigilijny. Zebrane ofiary będą przeznaczone na dofinansowanie wyjazdu zimowego w góry. Są również rozprowadzane świece na stół wigilijny.
 11. Papieskie intencje Apostolstwa modlitwy
  Grudzień
  Ogólna: Aby we wszystkich częściach świata zniknęła plaga, jaką jest werbowanie dzieci żołnierzy.
  Ewangelizacyjna: Aby ludy europejskie odkryły na nowo piękno, dobroć i prawdę Ewangelii, która napełnia życie radością i nadzieją.