Ogłoszenia – I Niedziela Wielkiego Postu – 5 marca 2017 r.

1. Dziś niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu. Po każdej Mszy św. modlitwa o powołania; o godz. 17.30 nabożeństwo eucharystyczne.
  2. Rozpoczęliśmy Wielki Post, czas czterdziestodniowego przygotowania do obchodów Świąt wielkanocnych. Nabożeństwa wielkopostne są odprawiane wg następującego porządku:
    • Droga Krzyżowa – w piątek o godz. 17.00 (w kaplicy dla dzieci i młodzieży a w kościele dla dorosłych)
    • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i procesją eucharystyczną – w niedziele o godz. 17.15.
  3. Misje parafialne rozpoczniemy 28 marca.
  4. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców, odbędzie się dziś o godz. 16.00.
  5. Spotkanie Asysty, dziś o godz. 16.30.
  6. Konferencje przedmałżeńskie rozpoczynają się dziś o godz. 8.00.
  7. Spotkanie Akcji Katolickiej, odbędzie się w piątek o godz. 18.30.
  8. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne. Jednocześnie informujemy, że została już przekazana dokumentacja niezbędna do ubiegania się o dofinansowanie remontu elewacji naszego kościoła.
  9. Papieskie Intencje Apostolstwa Modlitwy
    Marzec – Intencja ewangelizacyjna: Aby prześladowani chrześcijanie doświadczyli wsparcia całego Kościoła przez modlitwę i w postaci pomocy materialnej.