Ogłoszenia – II Niedziela Wielkiego Postu – 12 marca 2017 r.

1. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych, które są odprawiane wg następującego porządku:
    • Droga Krzyżowa – w piątek o godz. 17.00 (w kaplicy dla dzieci i młodzieży a w kościele dla dorosłych)
    • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i procesją eucharystyczną – w niedziele o godz. 17.15.
  2. Przypominam, że trwają konferencje przedmałżeńskie, spotkania odbywają się w niedzielę o godz. 8.00.
  3. Spotkanie Rady duszpasterskiej odbędzie się we wtorek o godz. 19.00.
  4. Misje parafialne połączone z rekolekcjami wielkopostnymi rozpoczniemy 28 marca.
  5. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej, odbędzie się w najbliższą niedzielę o godz. 16.00.
  6. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne. Jednocześnie informujemy, że została już przekazana dokumentacja niezbędna do ubiegania się o dofinansowanie remontu elewacji naszego kościoła.
  7. Papieskie Intencje Apostolstwa Modlitwy:
    Marzec:
    Intencja ewangelizacyjna: Aby prześladowani chrześcijanie doświadczyli wsparcia całego Kościoła przez modlitwę i w postaci pomocy materialnej.