Ogłoszenia – IV Niedziela Wielkiego Postu -26 marca 2017 r.

Ogłoszenia – IV Niedziela Wielkiego Postu – 26 marca 2017 r.

 1. Spotkanie Kół Żywego Różańca, dziś o godz. 16.30.
 2. Misje parafialne połączone z rekolekcjami wielkopostnymi rozpoczniemy w najbliższy wtorek. Misje przygotują nas na Uroczystość Nawiedzenia naszej rodziny parafialnej przez Matkę Bożą w Jej Jasnogórskim Wizerunku. Nawiedzenie odbędzie się w dn. 01– 02 kwietnia 2017 r. Uroczystość powitania odbędzie się 01 kwietnia o godz. 17.00 przy rzece. Po powitaniu, uroczyście poniesiemy Obraz ul. Narutowicza do kościoła, w którym zostanie odprawiona Msza św. rozpoczynająca nasze rodzinne czuwanie z Matką. Nawiedzenie w naszym kościele zakończymy w niedzielę 02 kwietnia Mszą św. o godz. 12.30 a następnie Obraz zostanie przewieziony do Skrzeszew i tam o godz. 15.00 zostanie odprawiona Msza św. pożegnania i zakończenie nawiedzenia w naszej parafii. Program Misji jest zamieszczony w gablocie przed kościołem i na kartkach znajdujących się na stoliku pod chórem.
 3. Droga Krzyżowa w najbliższy piątek zostanie odprawiona o godz. 19.15. Poniesiemy Krzyż, święty znak naszej wiary ulicami naszego miasta.
 4. Składam serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na kwiaty do „Grobu Pańskiego”:
  • Rycerstwo Niepokalanej – 50 zł.
  • Ofiary indywidualne – 250 zł.
 5. Dziś, po Mszach św. będą zbierane do puszek ofiary na Hospicjum w Kutnie.
 6. Na podwórku przy plebanii, został wystawiony kontener przeznaczony na zbiórkę makulatury. Fundusze uzyskane ze sprzedaży makulatury wspomogą misję prowadzoną przez Siostry Misjonarki Świętej Rodziny, duchowe córki bł. Bolesławy Lament. Zostaną one przeznaczone na zorganizowanie i wyposażenie przychodni medycznej w Tanzanii.
 7. Całym sercem dziękuję, za prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.