Ogłoszenia – IV Niedziela wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza – 7 maja 2017 r.

Ogłoszenia – IV Niedziela wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza – 7 maja 2017 r.

 1. Dziś niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu. Po każdej Mszy św. modlitwa o powołania.
 2. Nabożeństwa majowe w naszym kościele, są odprawiane codziennie po wieczornej Mszy św. a w niedziele o godz. 17.30. W środy nabożeństwo majowe będzie połączone z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcam do śpiewania Litanii do Matki Bożej przy krzyżach i kapliczkach.
 3. Dzisiejszą niedzielą, rozpoczynamy kwartalne Dni Modlitw o powołania do służby w Kościele.
 4. Jutro, Uroczystość św. Stanisława, głównego Patrona Polski.
 5. Msze św. przy krzyżach i kapliczkach w nadchodzącym tygodniu:
  • Wola Popowa Górna, we wtorek o godz. 19.30
  • Buszkówek, w piątek o godz. 19.00
  • Budzyń, w sobotę o godz. 19.00
 6. W najbliższą sobotę, 13 maja, będziemy obchodzić setną rocznicę Objawień Matki Bożej w Fatimie. W tym dniu o godz. 11.30 odmówimy różaniec a o godz. 12.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza św.
 7. W niedziele 14 i 21 maja o godz. 10.30, będziemy przeżywać Uroczystość Pierwszej Komunii św. Proszę o umożliwienie udziału w tej Mszy św. rodzicom i gościom dzieci pierwszokomunijnych. Msza św. z godz. 12.00 będzie przesunięta na godz. 12.15.
 8. 29 maja, z kościoła Sióstr Bernardynek w Łowiczu wyruszy 362 Łowicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy na pielgrzymkę będą prowadzone w kancelarii parafialnej. Jednocześnie informujemy, że zostanie zorganizowana autokarowa pielgrzymka na Jasną Górę, w sobotę 03 czerwca, na powitanie pielgrzymów pieszych. Zapisy na tę pielgrzymkę również w kancelarii parafialnej.
 9. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
 10. Papieskie Intencje Apostolstwa Modlitwy: Intencja ewangelizacyjna: Aby chrześcijanie w Afryce dawali profetyczne świadectwo pojednania, sprawiedliwości i pokoju, naśladując Jezusa miłosiernego.