Ogłoszenia – VI Niedziela wielkanocna – 21 maja 2017 r.

Ogłoszenia – VI Niedziela wielkanocna – 21 maja 2017 r.

 1. Dziś o godz. 10.30, Uroczystość Pierwszej Komunii św. Grupy II, dziękuję rodzicom, katechetom, nauczycielom i wychowawcom za przygotowanie dzieci na ten dzień, wszystkim, którzy pod opieką Ks. Pawła natrudzili się by ten dzień dobrze przygotować składam serdeczne Bóg zapłać. Dzieci i ich rodziców polecam modlitwie całej wspólnoty parafialnej. Darem dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców dla parafii jest figura Matki Bożej Fatimskiej i ornaty. Msze św. z udziałem dzieci w „białym tygodniu” o godz. 18.00.
 2. Litania do Matki Bożej w „białym tygodniu”, będzie śpiewana podczas Mszy św. o godz. 18.00.
 3. Jutro rozpoczniemy Dni Modlitw o urodzaje.
 4. Msze św. przy krzyżach i kapliczkach w nadchodzącym tygodniu:
  • Ul. Żeromskiego, w poniedziałek o godz. 19.00.
  • Podatkówek, we wtorek o godz. 19.30.
  • Zagroby, w środę o godz. 19.30.
  • Wola Popowa Dolna, w czwartek o godz. 18.30.
  • Żabików, w sobotę o godz. 19.30.
 5. W piątek rozpoczniemy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 6. 29 maja, z kościoła Sióstr Bernardynek w Łowiczu wyruszy 362 Łowicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy na pielgrzymkę będą prowadzone w kancelarii parafialnej. Jednocześnie informujemy, że zostanie zorganizowana autokarowa pielgrzymka na Jasną Górę, w sobotę 03 czerwca, na powitanie pielgrzymów pieszych.
 7. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 4 815,60. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
 8. Papieskie Intencje Apostolstwa Modlitwy
  Intencja ewangelizacyjna: Aby chrześcijanie w Afryce dawali profetyczne świadectwo pojednania, sprawiedliwości i pokoju, naśladując Jezusa miłosiernego.