Ogłoszenia – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 4 czerwca 2017 r.

Ogłoszenia – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 4 czerwca 2017 r.

  1. Dzisiejszą Uroczystością Zesłania Ducha św., kończymy Okres wielkanocny i jednocześnie czas spowiedzi i Komunii wielkanocnej.
  2. Jutro Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7.00; 9.00; i 18.00. Msza św. przy kapliczce w Chochołowie o godz. 19.30.
  3. W najbliższy piątek o godz. 18.00, ks. Bp Wojciech Osial udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. Młodzież i ich rodziny polecam modlitwie całej wspólnoty parafialnej.
  4. W przyszłą niedzielę, po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek jako pomoc na pokrycie kosztów leczenia dla ciężko chorej Małgorzaty.
  5. W niedzielę 03 lipca, zostanie zorganizowana „Biesiada u Apostołów Piotra i Pawła”. Biesiada będzie połączona z zabawą fantową; wszystkich, którzy chcieliby przekazać jakieś rzeczy na fanty lub pomóc w organizowaniu biesiady, prosimy o kontakt w kancelarii parafialnej.
  6. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  7. Papieskie Intencje Apostolstwa Modlitwy: Czerwiec
    Intencja ogólna: Aby odpowiedzialni za narody zdecydowanie dokładali starań, by położyć kres handlowi bronią, który jest przyczyną wielu niewinnych ofiar.