Ogłoszenia – XI Niedziela zwykła – 18 czerwca 2017 r.

Ogłoszenia – XI Niedziela zwykła – 18 czerwca 2017 r.

  1. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej, dziś o godz. 16.30
  2. Trwamy na modlitwie dziękczynnej za dar Eucharystii przeżywając Oktawę Bożego Ciała. Codziennie po Mszy św. o godz. 18.00 odbywa się procesja eucharystyczna wokół kościoła. Dziś, procesja eucharystyczna po nabożeństwie o godz. 17.30. Całym sercem dziękuję za przygotowanie ołtarzy na Uroczystość Bożego Ciała jak również za prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  3. Spotkanie Akcji Katolickiej, jutro o godz. 18.30.
  4. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Msza św. z poświęceniem wianków o godz. 18.00. Będzie to jednocześnie dziękczynna Msza św. na zakończenie Roku szkolnego i katechetycznego, całym sercem zapraszam dzieci i młodzież oraz nauczycieli i wychowawców.
  5. W piątek, Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje post.
  6. W najbliższą sobotę, na Starym Rynku w Łowiczu będziemy dziękować Matce Bożej za dar nawiedzenia naszej diecezji w Jej Jasnogórskim Wizerunku. Uroczystość rozpocznie się o godz. 11.00. Całym sercem zapraszam na tę dziękczynną modlitwę. Chętnych na wspólny wyjazd proszę o zgłaszanie się w kancelarii parafialnej.
  7. Spotkanie Kół Żywego Różańca, w przyszłą niedzielę o godz. 16.30.
  8. W niedzielę 02 lipca, zostanie zorganizowana „Biesiada u Apostołów Piotra i Pawła”. Biesiada będzie połączona z zabawą fantową; wszystkich, którzy chcieliby przekazać jakieś rzeczy na fanty lub pomóc w organizowaniu biesiady, prosimy o kontakt w kancelarii parafialnej.
  9. 08 lipca wyruszy z naszej parafii pielgrzymka do Fatimy. Jednocześnie informujemy, że 13 i 14 października, zostanie zorganizowana autokarowa pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem oraz do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie. Trwają również zapisy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w lipcu przyszłego roku.
  10. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 4 491,40. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.