Ogłoszenia – XII Niedziela zwykła – 2 lipca 2017 r.

Ogłoszenia – XII Niedziela zwykła – 2 lipca 2017 r.

 1. Dziś niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu, po każdej Mszy św. modlitwa o powołania; wieczorna Msza św. zostanie odprawiona o godz. 19.00 na placu za kaplicą, tej Mszy św. będzie przewodniczył Ks. Andrzej Lisiak.
 2. W dniu dzisiejszym organizujemy „Biesiadę u Apostołów Piotra i Pawła”. Biesiada jest połączona z zabawą fantową, która rozpocznie się o godz. 8.00 w sali katechetycznej; Od godz. 10.00 będziemy przygotowywać plac na biesiadę, komu czas i siły pozwalają, zapraszam do pomocy. Środki pozyskane podczas trwania Biesiady, zostaną przeznaczone na działalność duszpasterską w naszej parafii.
  Program Biesiady będzie następujący:

  • 8.00 – 19.00 – zabawa fantowa
  • 16.00 – 19.00 – występy kapel ludowych i zespołów muzycznych
  • 19.00 – Msza św. w int. ofiarodawców i sponsorów
  • 20.00 – 22.00 – wspólna zabawa

  Dziękuję ofiarodawcom i sponsorom oraz wszystkim, którzy swoją modlitwą i ofiarną pracą wspierają nasze parafialne, rodzinne spotkanie. Zachęcam do upieczenia ciast by podzielić się z innymi. Mieszkańcom Budzynia dziękuję za ofiarę w wys. 355 zł.

 3. Komenda Hufca ZHP Żychlin informuje, że trwa nabór na obóz harcerski w dn. od 30 lipca do 12 sierpnia. Szczegółowe informacje na biesiadzie przy stoisku harcerskim.
 4. Jutro o godz. 19.00, spotkanie Rady Duszpasterskiej.
 5. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca;
  • czwartek – Msza św. z modlitwą o powołania o godz. 18.00;
  • piątek – spowiedź św. od godz. 7.00 i 16.30. Zachęcam do spowiedzi i komunii wynagradzającej. Msze św. o N.S. Pana Jezusa o godz. 7.30 i 17.30.
 6. W sobotę rozpoczniemy pielgrzymkę do Fatimy. O godz. 13.00, zostanie odprawiona Msza św., po której nastąpi wyjazd na lotnisko w Warszawie.
 7. Całym sercem zachęcam do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w dniach od 05 do 14 sierpnia. Zapisy będą prowadzone w kancelarii parafialnej.
 8. Msze św. niedzielne przez czas wakacji będą odprawiane w kościele, Msze św. w dni powszednie będą odprawiane w kaplicy.
 9. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
 10. Rozpoczął się czas letniego wypoczynku. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi.