Ogłoszenia – XXVI Niedziela zwykła – 1 października 2017

1. Dziś niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu, po każdej Mszy św. modlitwa o powołania.
  2. Rozpoczynamy miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane codziennie o godz. 17.15. Całym sercem zachęcam do udziału w tych nabożeństwach.
  3. Konferencje przedmałżeńskie rozpoczynają się dziś o godz. 8.00, w sali spotkań przy kaplicy.
  4. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców odbędzie się dziś o godz. 16.00, podczas tego spotkania dzieci otrzymają różańce.
  5. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca;
    • czwartek – Msza św. z modlitwą o powołania o godz. 18.00;
    • piątek – spowiedź św. od godz. 7.00 i 15.30. Zachęcam do spowiedzi i komunii wynagradzającej. Msze św. o N.S. Pana Jezusa o godz. 7.30 i 16.30. Wizyty u chorych od godz. 9.00; proszę o zgłaszanie chorych;
    • sobota – Wspomnienie Matki Bożej Różańcowej, Msze św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7.00 i 18.00. W tym dniu będzie dodatkowo odmówiony różaniec w int. Ojczyzny o godz. 14.00. Będziemy duchowo łączyć się ze wszystkimi, którzy o tej godzinie będą modlić się na granicach naszej Ojczyzny.
  6. Jutro, po wieczornej Mszy św. rozpoczną się spotkania modlitewne dla dorosłych. Całym sercem zapraszam.
  7. We wtorek po nabożeństwie różańcowym, spotkanie wspólnoty Matki Bożej Bolesnej.
  8. W przyszłą niedzielę będziemy uroczyście obchodzić XVII Dzień Papieski” , pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją ”. Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na fundusz stypendialny przeznaczony dla zdolnej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin. Budujemy w ten sposób żywy pomnik Jana Pawła II.
  9. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę zostaną przeznaczone na remont elewacji kościoła.
  10. Po każdej Mszy św. są rozprowadzane kalendarze diecezjalne i znicze Caritas.
  11. Papieskie intencje Apostolstwa Modlitwy na rok 2017
    Październik
    Intencja ogólna: Aby w świecie pracy wszystkim były zagwarantowane poszanowanie i ochrona praw, a bezrobotnym została dana możliwość przyczyniania się do tworzenia wspólnego dobra.