Ogłoszenia – III Niedziela Wielkiego Postu – 4 marca 2018 r.

1. Dziś, niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego sakramentu. Po każdej Mszy św. modlitwa o powołania. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców o godz. 16.00.
  2. Spotkanie Wspólnoty Matki Bożej Bolesnej, we wtorek po wieczornej Mszy św.
  3. W najbliższy piątek, Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie odprawiane tylko w kościele, ze względu na malowanie kaplicy.
  4. Msze św. codzienne w nadchodzącym tygodniu, będą odprawiane w Sali pod kaplicą.
  5. Rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy w przyszłą niedzielę. Program rekolekcji będzie następujący:
    • Niedziela (11 marca) – Msze św. wg porządku niedzielnego
    • Poniedziałek, wtorek i środa (12, 13 i 14 marca)
      • 07.00 – dorośli
      • 08.15 – gimnazjum i liceum
      • 09.30 – kl. 0 – III
      • 11.00 – kl. IV – VII
      • 12.15 – dorośli
      • 18.00 – dorośli
  6. Trwają Konferencje przedmałżeńskie, spotkania odbywają się o godz. 8.00 w Sali przy kaplicy.
  7. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  8. Papieskie intencje Apostolstwa Modlitwy na rok 2018 Marzec
    Intencja ewangelizacyjna: Aby cały Kościół uznał pilną potrzebę formacji do rozeznania duchowego w aspekcie indywidualnym i wspólnotowym.