Ogłoszenia – V Niedziela Wielkiego Postu – 18 marca 2018 r.

Ogłoszenia – V Niedziela Wielkiego Postu – 18 marca 2018 r.

 1. Gorzkie Żale, dziś o godz. 17.15.
 2. Składam serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na kwiaty do „Grobu Pańskiego”:
  • Rakowiec – 336 zł.
  • Budzyń i Wola Popowa przy Budzyniu – 550 zł.
  • Ofiary indywidualne – 80 zł.
 3. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w najbliższy piątek rozpoczniemy w kościele o godz. 19.00. Poniesiemy Krzyż ulicami naszego miasta, będzie to nasz akt pokutny przygotowujący nas do przeżywania tajemnic Wielkiego Tygodnia.
 4. W najbliższą sobotę młodzież maturalna naszej diecezji, uda się w pielgrzymce na Jasną Górę, by tam modlić się o pomyślne zdanie matury i właściwy wybór drogi życiowej.
 5. Za tydzień Niedziela Palmowa, którą rozpoczniemy Wielki Tydzień. Poświecenie palm na początku każdej Mszy św. Mszę św. o godz. 12.00, rozpoczniemy procesją z palmami przy figurze Matki Bożej na placu przy kościele. Młodzież bierzmowana i przygotowująca się do bierzmowania spotka się w tym dniu z Ks. Biskupem Ordynariuszem na Starym Rynku w Łowiczu.
 6. Przygotowanie dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci w Święta wielkanocne, odbędzie się w przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św.
 7. Żychliński Dom Kultury zaprasza na spektakl pt. „Proces Ukrzyżowanego Trwa”. Początek spektaklu, w przyszłą niedzielę o godz. 15.30 w Domu Kultury.
 8. W przyszłą niedzielę, nie będzie spotkania Kół Żywego Różańca.
 9. Dziękuję serdecznie za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu na ternie kościoła.
 10. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 5 451,55. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
 11. Ofiary składane dziś do puszek po każdej Mszy św., zostaną przeznaczone na Hospicjum w Kutnie.
 12. Papieskie intencje Apostolstwa Modlitwy na rok 2018
  Marzec
  Intencja ewangelizacyjna: Aby cały Kościół uznał pilną potrzebę formacji do rozeznania duchowego w aspekcie indywidualnym i wspólnotowym.